Pasākums “Pēcpusdiena ar mēru” tiks veltīts Valmieras novada industriālo teritoriju aktualitātēm

Pēcpusdiena ar mēru

Lai nodrošinātu investīcijām un komercdarbības veidošanai pievilcīgas vides pieejamību un sekmētu jaunu darbavietu radīšanu, Valmieras novadā tiek attīstītas industriālās teritorijas. 31. maija pasākums “Pēcpusdiena ar mēru” tiks veltīts industriālo teritoriju aktualitātēm.

Uzņēmēji un citi interesenti aicināti doties izzinošā ekskursijā uz trīs Valmieras novada industriālām teritorijām, iepazīstot to sniegtās uzņēmējdarbības attīstības iespējas. No pulksten 13.45 pulcēsimies pie Valmieras Kultūras centra, lai pulksten 14.00 ar autobusu dotos uz Valmieras Rūpniecības un eksporta parku apmeklēt tur esošos uzņēmumus, izzinot pieredzi un ieguvumus, veicot uzņēmējdarbību šajā teritorijā. Turpinājumā apmeklēsim Valmieras Industriālo parku, lai izzinātu tā attīstības plānus, kā arī Valmiermuižā, Alejas ielā 12 esošo industriālo teritoriju.

Pasākuma otrā daļā tīklošanās un diskusija Valmiermuižas alus virtuvē. Par atbalstu darbaspēka piesaistē informēs Sandis Svarinskis, Valmieras novada Kapitāla pārvaldības un uzņēmējdarbības nodaļas vadītājs, un Agra Spurdziņa, Nodarbinātības valsts aģentūras Valmieras filiāles vadītāja. Ap pulksten 17.45 atgriezīsimies Valmieras Kultūras centra stāvlaukumā. 

Pasākums notiks 31. maijā no pulksten 14.00 līdz 17.45.

Vietu skaits ierobežots. Aicinām reģistrēt dalību: https://vaa.www.developvalmiera.lv/PAM2024