Pasākums lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības jomas pārstāvjiem “Saimnieku brokastis”

Pasākums lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības jomas pārstāvjiem „Saimnieku brokastis”

Otrdien, 21. februārī, Matīšu Tautas namā (Valmieras iela 16, Matīši) no plkst. 10.00 līdz 14.00 norisināsies pasākums “Saimnieku brokastis”, kas pulcēs Valmieras novada un Vidzemes reģiona saimniekus lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības jomā.

Pasākuma mērķis ir vēl pirms aktīvās sezonas sākuma sniegt informāciju par jaunākajām tendencēm un digitalizācijas iespējām nozarē, kā arī iespēju gūt vērtīgas atziņas kopīgās diskusijās.

Pasākumā uzstāsies:

Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs par pašvaldības aktualitātēm un sadarbības iespējām.

Sandijs Lūkins, SIA Latio Mežu pārdošanas nodaļas vadītājs par aktuālajām meža un lauksaimniecības zemju tirgus tendencēm Vidzemes reģionā. LATIO zaļā virziena stūrmanis.

Indulis Jansons, VAKS valdes priekšsēdētājs par aktualitātēm graudu nozarē un kooperācijas iespējām.

Mārtiņš Āboliņš, bankas Citadele ekonomists ziņos par ekonomikas apskatu un 2023.gada prognozēm.

Matīss Krēsliņš, Valmieras Attīstības aģentūras digitalizācijas virziena vadītājs (EDIC) par digitalizācijas atbalstu un iespējām.

Pasākumā individuāli konsultēs Lauku atbalsta dienests, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs, bankas Citadele un finanšu institūcijas Altum. Par sadarbības un darbaspēka izglītības iespējām informēs Valmieras tehnikums un Vidzemes Augstskola

Lūdzam reģistrēties, aizpildot pieteikuma formu: https://ej.uz/saimnieku-brokastis-2023

Pasākumu organizē Valmieras Attīstības aģentūra, banka Citadele un Valmieras novada pašvaldība.