Pašaizsardzības nodarbības Valmierā (2023)

Pašaizsardzības nodarbības Valmierā (2023)

Pašaizsardzības nodarbības Valmierā (2023)

Projekta īstenotājs: Iniciatīvas grupas “Mastermind Valmiera” Laura Žukovska- Supe.
Pašvaldības finansējums: EUR 1000
Projekta mērķis: Pasākuma mērķis ir sniegt informāciju un praktiski apmācīt Valmieras novada iedzīvotājus par personisko pašaizsardzību, lai stiprinātu vietējās kopienas (primāri bērnu un sieviešu) spējas aizstāvēt sevi uzbrukuma gadījumā.
Paveiktais:  Lai praktiski apmācītu 150 novada iedzīvotājus par personisko pašaizsardzību, vasaras periodā, 14.jūlijā, “Mičkēnos” un rudenī, 6. oktobrī Rencēnu pamatskolā tika rīkotas pašaizsardzības nodarbības. Nodarbībās Rencēnu pamatskolā piedalījās visas skolas klases, kā arī 2. b klase no Kocēnu pamatskolas.

Projekta publicitāte kanāla RETV raidījumā “Tikšanās vieta. Valmieras novads.”