Parīzes Olimpiskajās spēlēs Latviju pārstāvēs 29 sportisti

Parīzes Olimpiskās spēles

Apstiprināts Latvijas delegācijas sastāvs XXXIII Vasaras Olimpiskajām spēlēm, kuras no 26. jūlija līdz 11. augustam norisināsies Parīzē, Francijā. Latvijas komandas sastāvā startēs 29 sportisti, četrpadsmit sporta disciplīnās – 3×3 basketbols, BMX riteņbraukšana, BMX frīstails, daiļlēkšana, jātnieku sports, kalnu riteņbraukšana, modernā pieccīņa, peldēšana, pludmales volejbols, svarcelšana, šaušana, šosejas riteņbraukšana, teniss un vieglatlētika.

Īpaši lepojamies un jutīsim līdzi diviem sportistiem, kuri savus panākumus kaldina Valmierā:

  • Ceļazīmi uz Parīzes Olimpiskajām spēlēm sev nodrošinājusi Agate Caune, kura startēs 5000m skrējienā. Plānotais starta laiks – 2. augusts plkst. 19.10.

  • Iespēju piedalīties Parīzes Olimpiskajās spēlēs izcīnījis arī Valmieras Sporta skolas BMX riteņbraukšanas treneris Kristens Krīgers. BMX pārstāvji pie starta barjeras stāsies 1. augustā plkst. 21.00.

Abiem sportistiem šī būs debija olimpiskajās spēlēs, kas ir ļoti īpašs notikums ikviena sportista karjerā. Agatei līdzi dosies viņas treneris Raitis Ravinskis, savukārt BMX komandas sastāvā – treneris Ivo Lakučs un mehāniķis Olafs Lakučs.

Komanda Latvija delegācijas sastāvs

LOK prezidents Raimonds Lazdiņš: “Esam priecīgi, ka Komanda Latvija delegāciju Olimpiskajās spēlēs pārstāvēs ikviens no minētajiem sportistiem. Visi ir ieguldījuši smagu darbu, diendienā strādā un turpina gatavoties, lai Parīzē parādītu savu labāko sniegumu. Visi, kas dodas uz Olimpiskajām spēlēm ir pelnījuši tur būt un ir mūsu labākie sportisti. Sports tieši tādēļ ir saistošs, ka brīžiem ir neprognozējams un ne vienmēr delegācijas skaitliskais sastāvs ļauj paredzēt gala rezultātu, tāpēc sekosim līdzi un atbalstīsim sportistus. ”