Par Zemessardzes militārajām mācībām Brenguļos, Mūrmuižā un Trikātā

Šī gada 17. jūlijā Valmieras novada teritorijā notiks Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes un Neatliekamās medicīniskā palīdzības dienesta militārās mācības.

Mācības notiks iepriekš saskaņotās vietās Brenguļos, Mūrmuižā un Trikātā. Uzdevumu izpildes laikā iepriekš minēto teritoriju apkārtnē pārvietosies zemessargi ar kājām, un pa koplietošanas ceļiem pārvietosies militārais transports (ne vairāk kā trīs transportlīdzekļi).

Mācību laikā tiks pārbaudīta Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes vienību spēja organizēt un koordinēt cietušo evakuāciju uz civilajām ārstniecības iestādēm. Tāpēc Neatliekamās medicīniskā palīdzības dienesta transports nogādās cietušo karavīru lomu spēlētājus uz saskaņotu Vidzemes slimnīcas teritoriju.

Mācību vietas pēc vingrinājuma tiks apsekotas un sakoptas, tiks ievērotas ugunsdrošības un dabas aizsardzības prasības. Informācija pašvaldības mājaslapai un medijiem sekos.

Lūdzam ar sapratni izturēties pret iespējamajām neērtībām un īslaicīgiem traucējumiem, kuri var rasties īslaicīgu mācību uzdevumu izpildes dēļ.

Kontaktpersona detalizētākai informācijai – Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes Medicīnas rotas galvenā speciāliste Dina Skrabe, e-pasts: , tālr. 26518784.

Komandiera p.i. majors J.Kazačenoks