Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi apbalvotas VUGD Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas

Šodien 15.novembrī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Valmieras daļā, notika svinīgs apbalvošanas pasākums pasniedzot apbalvojumus Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonām, tādējādi godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi un sakarā ar Latvijas Republikas 104. gadadienu:

Ar VUGD I pakāpes apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” apbalvots leitnants Mārtiņš Beizīters, Valmieras daļas vada komandiera vietnieks.

Ar VUGD III pakāpes apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” apbalvots kaprālis Uģis Miezis, Valmieras daļas vada komandiera vietnieks.

Kārtējā dienesta pakāpe virsseržants pirms termiņa piešķirta seržantam Rihardam Reiziņam, Valmieras daļas vada komandiera vietniekam.

Ar VUGD Goda rakstu apbalvoti:

virsniekvietnieks Arnis Parts, Rūjienas posteņa vada komandiera vietnieks;

virsleitnants Reinis Pinnis, Valmieras daļas vada komandieris;

virsleitnants Matīss Spalva, Valmieras daļas vada komandieris;

kaprālis Reinis Zandersons, Rūjienas posteņa ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs).

VUGD Pateicība izteikta  kaprālim Gintam Verdenfelam, Valmieras daļas ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam).

Plašākai informācijai:
Sandra Vējiņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore
Tel. 27018728,