Notiks papildus vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā Strenču apvienībā (ziņa papildināta)

Fizioterapeita mērķis ir uzlabot cilvēka dzīves kvalitāti, izmantojot dažādas metodes un tehnikas sāpju mazināšanai un funkciju atjaunošanai. Pastāvīgu traumu vai slimību gadījumā fizioterapijas nodarbība mazina disfunkcijas sekas, kā arī ir noderīga visu vecumu cilvēkiem ar plašu variāciju par veselības stāvokli.

Līdz 20. jūnijam, pirmdienās un trešdienās, Strenču apvienībā norisināsies bezmaksas veselīgas vingrošanas nodarbības fizioterapeites Sandas Ķimses vadībā.

Ik pirmdienu:

• Strenču pamatskolas sporta zālē no plkst. 17.00 līdz 18.00 un no plkst. 18.00 līdz 19.00;
  • Jērcēnmuižā no plkst. 19.30 līdz 20.30.

Papildu ierastajām nodarbībām, droši nāc vingrot arī trešdienu vakaros no plkst. 18.30 līdz 19.30 Strenču pamatskolā:

• 20. un 27. aprīlī;
  • 11., 18. un 25. maijā;
  • 8. un 15. jūnijā.

Dalība bez maksas un iepriekšējas pieteikšanās!

Nodarbības norisinās projekta Nr.9.2.4.2/16/I/036 “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Valmieras novada Strenču apvienībā” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:

Madara Ribozola