Papildu brīvdienas 1. klases skolēniem

Brīvdienas 1. klases skolēniem

Uzsākot 2023./ 2024. mācību gada otro semestri, 8. janvārī skolēni atgriezās izglītības iestādēs pēc ziemas brīvdienām. Tomēr pašiem mazākajiem skolēniem, kuri šogad uzsākuši zinību gaitas, atpūtai ir paredzēta vēl viena brīva nedēļa, lai uzkrātu spēkus un aizvadītu veiksmīgu sava pirmā mācību gada noslēgumu.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 745 “Noteikumi par 2023./2024. mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku un brīvdienu laiku” 8. punkts nosaka, ka izglītības iestāde patstāvīgi pieņem lēmumu par vienu nedēļu ilgām papildu brīvdienām 1. klases izglītojamiem, papildu brīvdienas organizējot mācību gada otrajā semestrī.

Pirmklasnieku vecākus aicinām iepazīties ar Valmieras novada izglītības iestādēs noteiktajiem papildu brīvdienu datumiem 2024. gada februārī!