Valmieras sportistei panākumi starptautiskā džudo turnīrā

Džudo

Nedēļas nogalē, 6. maijā, Rīgas Nacionālajā sporta manēžā norisinājās Baltijā lielākais bērnu un jauniešu džudo turnīrs XI International Kyodai judo tournament, kur Latviju ar lieliskiem panākumiem pārstāvēja Vidzemes džudo skolas “Valmiera” titulētā sportiste Agnese Ukasa, izcīnot visaugstāko godalgu – 1. vietu.

Sportiste uz sacensībām devās kopā ar savu treneri Venti Beķeri, startējot U14 vecuma grupā svara kategorijā +57kg. Tā kā šādās sacensībās visi sportisti ir ļoti spēcīgi un labi sagatavoti, Agnesei jau pirmajā izslēgšanas cīņā bija jāparāda čempiones raksturs, kas viņai arī izdevās, pārspējot Bosnijas un Hercegovinas sportisti. Šī uzvara Agnesei deva pārliecību par sevi arī turpmākajās cīņās, rezultātā ļaujot kļūt par turnīra čempioni.

Kopā sacensībās piedalījās 1119 sportisti dažādās vecuma grupās no tādām valstīm kā Latvija, Lietuva, Igaunija, Ukraina, Gruzija, Bosnija un Hercegovina, Norvēģija, Zviedrija, Polija, Izraēla, Kirgiztāna, Lielbritānija un Īrija. Šobrīd Agnese gatavojas vēl daudz nopietnākam startam, kas notiks 13. maijā Polijas galvaspilsētā Varšavā, kur Agnese pārstāvēs Latviju Same judo cup 7 turnīrā. Vēlam veiksmi Agnesei!