Panākumi UEC Eiropas kausa BMX pirmajos posmos Veronā

Kārlis Pedraudzis

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 18. un 19. martā, Itālijas pilsētā Veronā aizsākās jaunā UEC Eiropas kausa sezona BMX riteņbraukšanā. Kopumā sacensībās piedalījās 85 Latvijas sportisti – tostarp ar panākumiem startēja arī Valmieras Sporta skolas un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra (AKSSC) audzēkņi – iegūstot 4 godalgotas vietas.

UEC Eiropas kausa BMX riteņbraukšanā pirmajos divos posmos lielākā daļa no Latvijas pārstāvniecības startēja bērnu un jaunatnes grupās. U23 konkurencē dalībnieku vidū – Rinalds Jānis Kārkliņš, Kārlis Pedraudzis, Emīls Mārtiņš Treimanis – visi “AKSSC/ Valmiera” sportisti, savukārt elites vīru konkurencē startēja valmierietis Mikus Dāvids Strazdiņš un Kristens Krīgers. No sportistiem jāatzīmē Kārlis Pedraudzis, kurš sacensību pirmajā dienā lieliski debitēja U23 vecuma grupā un jauno sezonu uzsāka, izcīnot 7. vietu. Ar savu sniegumu priecēja arī citi Valmieras Sporta skolas audzēkņi, sarūpējot Latvijai vairākas godalgas:

UEC Eiropas kauss BMX, Verona, Itālija

Vārds UzvārdsVecuma grupa1. posms (18.03.)2. posms (19.03.)Klubs
Kārlis PedraudzisU237. vieta AKSSC/ BMX sporta klubs ”Tālava”
Patriks Stūrmanis8 gadi5. vieta2. vietaBMX sporta klubs ”Tālava”
Kristaps Lūsis8 gadi 5. vietaBMX sporta klubs ”Tālava”
Ieva Višņevska9 gadi1. vieta4. vietaBMX klubs “Tālava”
Jēkabs Ozols9 gadi7. vieta3. vietaBMX sporta klubs ”Tālava”
Bruno Vanags12 gadi 8. vietaBMX sporta klubs ”Tālava”
Lotte Etmane13 gadi2. vieta4. vietaMŠA/Valmieras puikas
Patriks Krauklis13 gadi5. vieta MŠA/Valmieras puikas

UEC Eiropas kausa sezona BMX riteņbraukšanā turpināsies 8. un 9. aprīlī Beļģijas pilsētā Zolderā, bet 6. un 7. maijā Eiropas kausa posmus uzņemsim pie mums Valmierā.