Palīdzība patvēruma meklētājiem no Ukrainas

UApeace

Tirdzniecības nams Ukraina darbojās kā viens no oficiālajiem, centralizētajiem kanāliem palīdzības vākšanai Ukrainas pilsoņiem, kuri militārā konflikta dēļ atstāj valsti. Tirdzniecības nams Ukraina – ikdienas jautājumu risināšana (palīdzība ar mēbelēm, sadzīves tehniku, higiēnas precēm u.c. caur noliktavas sistēmu Latvijā) ukraiņiem, kuri saņēmuši oficiālu statusu Latvijā. Juridiskie jautājumi. +371 66119148, , www.riga.lv/ru/podderzhka-ukraine

«Торговий Дім Україна“ являється одним із офіційних централізованих каналів збору допомоги громадянам України, які покидають країну через військовий конфлікт та займається вирішенням побутових питань (допомога з меблями, побутовою технікою, засобами гігієни тощо через складську систему в Латвії ) українцям, які отримали офіційний статус в Латвії.

Додаткова інформація, правові питання: телефон +371 66119148, , www.riga.lv/ru/podderzhka-ukraine