Palīdzēsim Ukrainai izturēt auksto ziemu un uzvarēt karā!

Palīdzēsim Ukrainai izturēt auksto ziemu un uzvarēt karā!

Lai arī Valmieras sadraudzības pilsēta Čerkasi atrodas valsts vidienē, tālu no frontes līnijas, taču kā daudzas Ukrainas pilsētas, arī tā ir saskārusies ar karadarbības sekām – raķešu uzbrukumiem, traucējumiem elektrības apgādē un siltumenerģijas nodrošināšanā. Pilsēta, kurā ir 280 tūkstoši iedzīvotāju, uzņēmusi ap 50 tūkstošiem bēgļu, kas ir radījis lielu papildu slodzi pilsētas infrastruktūrai.

Lielākais izaicinājums ir elektrības un siltuma nodrošināšana, tādēļ ļoti nepieciešami ir elektrības dīzeļģeneratori, ar dīzeļdegvielu darbināmie sildītāji, kā arī taupības krāsniņas.

Palīdzēsim Ukrainai izturēt auksto ziemu un uzvarēt karā!

Ja vari palīdzēt, sazinies ar SIA “Valmieras Namsaimnieks” pa tālruņa numuru 64281118!