Paldies Latvijas Mobilajam Telefonam par dāvinājumu!

LMT dāvina datorus bērniem, kuri uzturas valsts sociālās aprūpes centros

Sadarbībā ar SIA “Latvijas Mobilais Telefons” Valmieras novada Bāriņtiesa pagājušā gada nogalē uzdāvināja piecus portatīvos datorus bāreņiem un bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības un sekmīgi mācās izglītības iestādēs.

Sākotnēji šīs sadarbības mērķis bija dāvināt planšetes bērniem ar īpašām vajadzībām, kuri ilgstoši uzturas kādā no valsts sociālās aprūpes centriem un par viņiem nav izrādījušas interesi ne bioloģiskās ģimenes, ne kāda cita ģimene Latvijā, bet ikgadējā dzīves apstākļu pārbaudē Bāriņtiesa noskaidroja, ka bērniem būtu vēlamas planšetes, lai digitālajā vidē būtu iespēja izglītoties, pētīt, veicināt interesi un pilnveidot dažādas prasmes. Mūsdienu digitālās vides iespējas ļauj bērniem caur dažādām spēlēm, rotaļām, pētīt un izzināt apkārtējo pasauli.

Bāriņtiesa izsaka lielu pateicību Latvijas Mobilā Telefona komandai par sniegto atbalstu un cer uz sadarbību arī turpmāk!