Paldies! Дякую!

Paldies par nenovērtējamo sirdsdarbu, ziedojot nepieciešamo, kas jau šajā mēnesī nonāks pie Ukrainas aizstāvjiem!

Paldies par nenovērtējamo sirdsdarbu, ziedojot nepieciešamo, kas jau šajā mēnesī nonāks pie Ukrainas aizstāvjiem! Iedzīvotāju atsaucība bija ļoti liela. Apģērbu, arī pašu adītas zeķes, pārtiku, sadzīvē noderīgas lietas uz busiņu nesa gan ģimenes, gan seniori, gan jaunieši, gan dažādu uzņēmumu pārstāvji. Daudzi kopā ar ziedojumu sūtīja siltus vārdus, īpaši noformējot ziedojumu vai papildinot to ar stiprinošu vēlējumu.

Aicinām turpināt palīdzēšanu. Sadarbībā ar Ukrainas Mazo pilsētu asociācijas pārstāvniecību Latvijas Republikā, biedrību “Valmieras Attīstības aģentūra” un Valmieras novada fondu norisinās akcija, vācot līdzekļus automašīnas iegādei un tās nogādei Ukrainas aizstāvjiem. Līdz 14. martam ir saziedoti 1910 EUR. Ziedojumu lūdzam pārskaitīt:

Valmieras novada fonds
Garā iela 10
Valmiera LV-4201
Reģistrācijas nr.: 40008093066
LV09HABA0551022993220
Mērķis: Atbalsts Ukrainai