Pabeigti remontdarbi Pulkveža Zemitāna ielā Strenčos

Pulkveža Zemitāna iela Strenčos

Noslēdzies viens no pēdējo gadu vērienīgākajiem ielu atjaunošanas projektiem – “Satiksmes drošības uzlabošana Pulkveža Zemitāna ielā Strenčos”. Rudens bija labvēlīgs darbu pabeigšanai līgumā plānotajā termiņā – novembra beigās. Tomēr saistībā ar ziemas iestāšanos ir daži atliktie darbi – apzaļumošana un ielas horizontālā apzīmējuma uzklāšana ar termoplastu, kas tiks veikti pavasarī.

Pulkveža Zemitāna iela atjaunota visā tās garumā no krustojuma ar Rīgas ielu līdz pat pilsētas robežai ar Jērcēnu pagastu. Rezultātā ir nodrošināta visu satiksmes dalībnieku – gājēju, velobraucēju un transporta līdzekļu vadītāju pārvietošanās drošība, kā arī pilsēta ieguvusi mūsdienu prasībām atbilstošu infrastruktūru.

 Būvdarbu laikā izbūvēta gājēju ietve un lietus ūdens novadīšanas sistēma, rekonstruēti četri stāvlaukumi, sakārtoti pieslēgumi un nobrauktuves, uzklāts asfaltbetona segums, uzstādītas gājēju drošības barjeras pie dzelzceļa pārbrauktuves un gājēju celiņa šķērsojums pār dzelzceļa sliedēm, uzstādītas jaunas ceļazīmes un izbūvēts ielas apgaismojums.

Remontdarbus projektēja SIA “Ceļu komforts” un veica viena no vecākajām un lielākajām ceļu un tiltu būves sabiedrībām Latvijā SIA “8CBR”. Pateicoties darbinieku pieredzei, profesionalitātei un modernajām tehnoloģijām, darbs paveikts ar augstu ilgtermiņa kvalitāti, drošību un estētisku iekļaušanos apkārtējā vidē.