Oleru muižā uzstāsies sieviešu vokālais a capella trio Les Itinérantes

Oleru muižā 23.jūlijā plkst.19.00 uzstāsies Les Itinérantes, vokālais a capella trio: Manona Kuzēna, Polīne Langluā Desvarte un Elodī Pona.

Sieviešu vokālais a capella trio Les Itinérantes piedāvā muzikālu ceļojumu cauri gadsimtiem četrpadsmit pasaules valodās. No viduslaikiem līdz pat Edītei Piafai un korsikāņu polifonijai, trio aizrautīgi pēta bezgalīgās iespējas, ko sniedz cilvēka balss, un veidu, kā visdažādākās valodas skan mūzikā un mūsos. Trio dalībnieces ir profesionālas mūziķes, kuras pašas rada sava repertuāra aranžējumus.

Ieeja par ziedojumiem. Vietu skaits ierobežots !

Lūdzam obligāti pieteikt savu apmeklējumu līdz 20.jūlijam, e-pasts . Pieteikumā lūdzam norādīt vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, vai ir derīgs Covid-19 sertifikāts.

Apmeklētāju ievērībai:

Pasākums veidots atbilstoši valdības izstrādātajam “vidēji drošajam” pasākumu rīkošanas līmenim – vakcinētiem, pārslimojušiem un testētiem ar negatīvu rezultātu apmeklētājiem. Bērni līdz 12 gadiem var apmeklēt pasākumu bez testa. Līdzi jāņem PERSONU APLIECINOŠS DOKUMENTS (bērniem dzimšanas apliecība vai pase) un jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts vai negatīvs tests.

Lūdzam ierasties laikus, lai tos var operatīvi pārbaudīt.

Pasākumu atbalsta Francijas institūts Latvijā, biedrība VIA ARS, Valmieras novada pašvaldība un biedrība “Oleru muiža”.

Pirms koncerta ierēķiniet laiku arī Muižas dārza apskatei!

Informāciju sagatavoja:

Oleru muižas komanda