Oktobrī Vidzemes Augstskolā norisināsies 12. konference – praktisks seminārs pedagogiem

22. oktobrī Vidzemes Augstskola organizē 12.konferenci – praktisku semināru pedagogiem, kā šī gada tematu piesakot “Skola un zinātne”. Konferences dalībnieki tiks iepazīstināti ar nesen noslēgtā, pēc Izglītības un zinātnes ministrijas pasūtījuma veiktā, Zinātnes komunikācijas mērķa grupu pētījuma rezultātiem, kura ietvaros padziļināti tika pētīta arī mērķa grupa “skolēni”.

Pētījumā trīs gadu laikā tika ievākti un analizēti dati par skolēnu interesēm, attieksmi pret zinātni un citiem jautājumiem, kā arī izstrādāti priekšlikumi turpmākajiem rīcības scenārijiem, kā paaugstināt skolēnu interesi par zinātni. Ar pētījuma rezultātiem iepazīstinās tā dalībnieki Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš, ViA asociētā profesore Vineta Silkāne, komunikācijas stratēģis Zigurds Zaķis un ViA administratīvā prorektore Iveta Putniņa. Dienas otrajā pusē plānotas vairākas tematiskas darbnīcas un praktiski semināri, uz kuriem dalībnieki varēs pieteikties pēc savas izvēles. Konferences programma un informācija par reģistrēšanos tiks publicēta tuvākajā laikā.

Dalība konferencē ir bez maksas. Konference norisināsies klātienē, ievērojot visas valstī spēkā esošās drošības prasības. Tiks nodrošināta arī daļēja konferences translēšana tiešsaistē. Tā tiks organizēta kā zaļās plūsmas pasākums, dalība klātienē tikai ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu (uzrādot kopā ar pasi vai ID karti). Ja epidemioloģiskā situācija valstī mainīsies un būs nepieciešams ieviest papildu drošības pasākumus konferences norises vietā, tas tiks darīts un konferences dalībnieki tiks par to informēti iepriekš.

Informāciju sagatavoja:

Gita Dukure,
Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste