Oktobrī NVA rīko piecus reģionālos seminārus par darba devējiem pieejamo atbalstu un sadarbības iespējām

2023. gada oktobrī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko piecus reģionālos seminārus darba devējiem par viņiem pieejamo NVA un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) atbalstu, sadarbības iespējām, aktuālajiem nodarbinātības veicināšanas pasākumiem un pakalpojumiem.

2023. gada oktobrī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko piecus reģionālos seminārus darba devējiem par viņiem pieejamo NVA un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) atbalstu, sadarbības iespējām, aktuālajiem nodarbinātības veicināšanas pasākumiem un pakalpojumiem.

17. oktobrī plkst. 10.00 NVA un EURES speciālisti ar darba devējiem tiksies Talsu novada muzeja telpās (Kārļa Mīlenbaha ielā 19, Talsos), 20. oktobrī plkst. 10.00 – Jēkabpils Agrobiznesa Koledžas telpās (Pastā ielā 1, Jēkabpilī), 20. oktobrī plkst. 11.00 – Valmieras viesnīcas “Wolmar” telpās (Tērbatas ielā 16A, Valmierā),  20. oktobrī plkst. 11.00 – viesnīcas “Cēsis” telpās (Vienības laukumā 1, Cēsīs) un  26. oktobrī plkst. 10.00 NVA Rīgas reģionālās filiāles telpās (Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā).

Pieteikties dalībai semināros darba devēji aicināti elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu:

Semināra laikā darba devēji tiks informēti par aktuālajiem valsts līdzfinansētās nodarbinātības un vajadzīgo darbinieku apmācības pasākumiem, darba sludinājumu reģistrēšanas nosacījumiem un NVA CV un vakanču portāla iespējām, sociālo tīklu izmantošanu vajadzīgo darbinieku meklēšanā un NVA EURES konsultantu atbalstu darbaspēka piesaistei no Eiropas valstīm,  NVA finansētām darbiniekiem nepieciešamo prasmju apguves  un pilnveides iespējām konkurētspējīgai nodarbinātībai, finansiālo atbalstu darba devējiem un nodarbinātajiem reģionālās mobilitātes veicināšanai u.c. Plānots, ka semināros Jēkabpilī, Valmierā un Cēsīs piedalīsies arī Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes speciālisti, kuri  informēs par viesstrādnieku nodarbināšanas noteikumiem.

Detalizētāku informāciju darba devēji var uzzināt, sazinoties ar NVA filiāli kādā no minētajām pilsētām. Visu NVA filiāļu kontaktinformācija atrodama NVA vietnes sadaļā “Kontakti”.

NVA semināri darba devējiem tiek rīkoti ESF projekta “EURES tīkla darbība Latvijā” nr.7.1.2.1./15/I/001 ietvaros.