Novads / SPORTS / Fiz-Kul-Tūre

Fiz-Kul-Tūre

Fiz-Kul-Tūre

Paldies par dalību! Lūdzam aizpildīt novērtēšanas anketu šeit.

Pamodināt sevī sportisko garu, satikt aktīvus domubiedrus, iepazīt dabas vērtības, vēstures līkločus un atklāt daudz jaunā un nezināmā. To visu būs iespējams piedzīvot, piedaloties Valmieras novada “Fiz-Kul-Tūrē” – skriešanas, nūjošanas un velobraukšanas seriālā.

Plānoti astoņi posmi dažādās vietās novadā:

 • 20. aprīlī Sietiņiezī, pieteikšanās pirmajam posmam šeit, dalībnieku saraksts šeit, rezultāti šeit, fotogalerija šeit. Enerģijas atjaunošanai bioloģiski sertificētus smiltsērkšķu dzērienus dalībniekiem sarūpēja Kocēnu apvienības zemnieku saimniecība “Mežmalas-1”;
 • 27. aprīlī Valtenberģu muižā, pieteikšanās otrajam posmam šeit, fotogalerija šeit, rezultāti šeit;

NB! Ja vienu reizi jau esi reģistrējies Fiz-Kul-Tūrei, reģistrācija citiem posmiem nav nepieciešama, jo Tavi dalībnieka dati jau būs ievadīti sistēmā!

 • 2. maijā Burtnieku muižas parkā, pieteikšanās trešajam posmam šeit, rezultāti šeit, fotogalerija šeit;

Kopvērtējums pēc trešā posma

 • 11. maijā Rūjienā, starts pie Rūjienas vidusskolas (turpat stāvlaukumā ir iespējams novietot arī auto), pieteikšanās ceturtajam posmam šeit, rezultāti šeit, fotogalerija šeit;

Kopvērtējums pēc ceturtā posma

 • 18. maijā Mūrmuižā, pieteikšanās šeit, rezultāti šeit, fotogalerija šeit;

Kopvērtējums pēc piektā posma

 • 25. maijā Ķoņu kalnā, pieteikšanās šeit, rezultāti šeit, fotogalerija šeit;

Kopvērtējums pēc sestā posma

 • 1. jūnijā Sedā, pieteikšanās šeit, rezultāti šeit, fotogalerija šeit;

Kopvērtējums pēc septītā posma

 • 8. jūnijā Jāņa Daliņa stadionā un Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā, pieteikšanās šeit, rezultāti šeit, fotogalerija šeit.

Kopvērtējums pēc astotā posma

Visi posmi norisināsies darbadienu vakaros ar brīvo startu no plkst. 17.00 līdz plkst. 19.00. Dalībniekiem rezultāta fiksēšanai tiks izsniegta SPORTident Active Card (dalībnieki var izmantot personīgo SPORTident Active Card, kas jāreģistrē startā).

Sacensību formāts ir draudzīgs ģimenēm ar bērniem un aizraujošs arī pieredzējušiem sportistiem, kuri vēlas sacensties ar citiem. Katra posma norises vietā būs maršruti ar iespējamo garumu apmēram 1–2km skriešanas un nūjošanas distancei, 2–3km velo braukšanai.

Katras vecuma grupas dalībnieki skrien, nūjo, brauc ar velo savu distanci noteiktā laika limitā, veicot sev vēlamo apļu skaitu, bet ne ilgāk kā 30 min vai 1 stundu. Dalībnieks seko līdzi pavadītajam laikam distancē, skatot pulksteni starta–finiša zonā. Rezultāti tiks noteikti pēc veikto apļu skaita un laika, kas pavadīts to veikšanā.

Dalībnieki, kuri piedalīsies vismaz piecos posmos, cīnīsies par godalgotām vietām kopvērtējumā visās vecuma grupās. Noslēguma posmā Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā pēc distanču veikšanas plkst. 20.45 notiks apbalvošana. Visi dalībnieki neatkarīgi no sacensību rezultāta, kuri būs piedalījušies vismaz piecos “Fiz-Kul-Tūre” posmos, būs guvuši ne tikai lielisku treniņu ciklu un daudzveidīgus iespaidus, bet arī iespēju iegūt Polar Vantage M2 multisporta GPS pulksteni, lai pilnveidotu turpmākās sporta aktivitātes.

Ikvienā posmā pēc veiktās distances dalībniekiem būs iespējams veldzēt slāpes un atjaunot enerģiju ar veselīgiem produktiem, ko būs sarūpējušas Valmieras novada saimniecības. Organizatori aicina dalībniekus ņemt līdzi un izmantot savas dzērienu pudeles vai krūzes.

Pirms “Fiz-Kul-Tūre” seriāla sākuma rīkotāji aicina novada iedzīvotājus apmeklēt praktiskās nodarbības skriešanā un nūjošanā, kurās speciālisti dalīsies pieredzē un ieteikumos, kā pareizi sākt vai atsākt sportiskās aktivitātes.

Skriešanas praktiskās nodarbības notiks:

 • Valmierā, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā – 6., 10., 13. aprīlī plkst. 18.00;
 • Rūjienā, Rūjienas vidusskolas sporta laukumā (Rīgas iela 30) – 12., 14., 19. aprīlī plkst. 18.00.

Nūjošana praktiskās nodarbības notiks:

 • Mazsalacā, Mazsalacas vidusskolas sporta laukumā (Parka iela 30) – 6., 13., 20. aprīlī plkst. 18.00;
 • Rencēnos, Rencēnu pamatskolas sporta laukumā (Parka 1) – 4., 11., 25. aprīlī plkst. 18.00.

Pieteikšanās nodarbībām šeit.

Dalība gan seriālā, gan praktiskajās nodarbībās ir bez maksas.

NOLIKUMS

Plašāka informācija: Elīna Karlivāne, 25971154,