Notiks veselības dienas pasākums Endzeles muižā

Veselīga maltīte

26.septembrī plkst. 11.00 iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas veselības dienas pasākumā “Ātri un veselīgi pagatavojami ēdieni no rudens veltēm” Endzeles muižā, Endzelē. Pasākuma ietvaros uzturzinātnes speciāliste Dace Meija pastāstīs, kā vienkārši un gudri veidot dienas maltīti, sabalansēt ikdienas uztura šķīvi, kāpēc ievērot dienas režīmu un ēst ar mērenību. Pasākuma otrajā daļā norisināsies ēdiena gatavošanas meistarklase, kurā praktiski varēs apgūt jaunas un veselīgas receptes, piedaloties maltītes pagatavošanā. Tiks gatavoti rudens sezonas salāti, veselīga tostermaize, apcepti dārzeņi ar 3 veida piedevu variantiem. Pasākuma noslēgumā degustācija, diskusija un atbildes uz jautājumiem.

Dace Meija

Esmu par veselīgu dzīvesveidu, paša cilvēka ieguldījumu savā veselības jomā. Katrs pats savas dzīves arhitekts, kādus pamatus liksi ķermenim, tāds būs spēks, enerģija, veselība. Pati esmu bijusi tajā dzīves posmā, kad slimoju, darīju pāri ķermenim, trūka zināšanas par kopumu, kā holistiski pieiet veselībai, tad saliku trīs veselības vaļus kopā – es esmu tas, ko DOMĀJU, DARU, ĒDU. Ar šo veselības piramīdu arī ikdienā strādāju, konsultēju klientus. Man patīk dalīties zināšanās, gatavot veselīgus ēdienus, vadīt lekcijas, meistarklases, tāpēc ar prieku piedalos projektos, vadu nodarbības.

Par sevi saka Dace Meija

Papildu informācija un pieteikšanās pa tālruni 26397236 (Gita).

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt filmēts un/vai fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti projekta publicitātei.

Pasākums norisinās projekta Nr.9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.

Veselības projekta logo ansamblis