Notiks vebinārs par pieteikšanos platību maksājumiem

No 2022. gada 12. aprīļa LAD uzsāks pieņem iesniegumus platību maksājumiem. Tos iesniegt varēs Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā.

Pēdējais datums, kad varēs pieteikties platību maksājumiem bez atbalsta apjoma samazinājuma ir 23.maijs. Ja Vienotais iesniegums tiks iesniegts periodā no 24.maija līdz 15.jūnijam, atbalsta apjomam tiks piemērots 1% samazinājums par katru nokavēto darbdienu (samazinājumu sāks piemērot jau no 24.maija).

Lai informētu lauksaimniekus par pieteikšanos platību maksājumiem, nosacījumiem to saņemšanai, izmaiņām Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā, iesniegumu pieņemšanu mutvārdos pa tālruni un citiem jautājumiem, Lauku atbalsta dienests šā gada 6.aprīlī plkst.10.00-12.00 organizē vebināru. Vebinārs tiek organizēts tiešsaistē, tajā var piedalīties, noskatoties to LAD mājaslapā un YouTube kontā. Jautājumus vebināra laikā varēs uzdot rakstiski YouTube tiešsaistes tērzēšanas logā. Pēc vebināra būs pieejams tā ieraksts. Vebināram pieteikties iepriekš nav nepieciešams.

Ja Jums ir jautājumi jau pirms vebināra, lūdzam tos sūtīt uz e-pastu līdz šā gada 1.aprīlim.

Vebināra darba valoda: latviešu.
Dalība vebinārā ir bezmaksas.

Tiešraide būs pieejama ŠEIT.