Notiks Valmiermuižas rogainings

Trešo rogaininga seriāla “Pilsētas Leģendas” posmu 16. jūlijā aizvadīsim Valmiermuižas Drumlinu lauku apkārtnē, un sacensību centrs atradīsies pie Valmiermuižas pils torņa. Plašāka informācija un pieteikšanās šeit.

Sacensībās varēs piedalīties 2-4 dalībnieku komandās, kā arī individuāli, skrienot vai braucot ar velosipēdu. Ikvienam būs iespējai izvēlēties sev izaicinošāko 2h D8 Corporation, 4h Kokmuiža vai 6h Garmin distanci. Individuālajiem dalībniekiem būs divu stundu rogaininga skrējiens, bet velobraucējiem – trīs stundu MTB distance.

Valmiermuižas leģenda vēsta, ka 13.,14. gadsimtu mijā Valmieras pilij piederēja varens krogs, kur tirgoja kungu alu. 1624. gadā to aizcēla uz vietu, kur Valmiermuižas alus darītava atrodas pašlaik. 1762. gadā muižu pārņēma Šlēsvigas pricis Pēteris Augusts Frīdrihs, kurš te uzcēla medību pili ar briežu dārzu. Še bieži ciemojās smalki viesi ceļā uz Pēterburgu. Reģistrējies un uzzini vairāk www.rogainings.lv.

Finišā visi dalībnieki saņems godam nopelnītu medaļu, un pasākuma noslēgumā būs sacensību atbalstītāju Garmin, Isostar, Magnesia, Kokmuiža u.c. dāvanu loterija, kā arī labāko apbalvošana.

Informāciju sagatavoja:

xEvents