Notiks Valmieras novada kauss šautriņu mešanā

Šautriņas

Ar mērķi noskaidrot labākos šautriņu metējus un veicināt šautriņu mešanas kustību Valmieras novadā, piesaistot šim sporta veidam dažāda vecuma sporta entuziastus, 5 .novembrī plkst. 11.00 Rubenes sporta namā notiks Valmieras novada kauss šautriņu mešanā.

Sacensībās var piedalīties ikviens interesents, bez vecuma, dzimuma un reģionālā ierobežojuma, ar vai bez priekšzināšanām šautriņu spēlē, ievērojot spēles noteikumus.

Lai piedalītos sacensībās, dalībnieki aicināti iepriekš reģistrēties, aizpildot reģistrācijas formu un piesakoties kādā no divām grupām:

  • PRO – Sacensībās tiek spēlēta spēle 501 ar dubulto nobeigumu;
  • Amatieri – Sacensībās tiek spēlēta spēle 301 bez dubultā nobeiguma.

Pieteikties iespējams arī personīgi pie spēles galvenā tiesneša Gata Akulova, rakstot uz e-pastu vai zvanot pa tālr. 27760657 līdz 4. novembra plkst. 17.00.

Sacensību dalībnieki tiks lozēti apakšgrupās ar random.org lietotnes palīdzību, katram dalībniekam nosakot numuru pēc reģistrācijas laika. Apakšgrupu turnīrā spēles notiks līdz 2 vai 3 legu uzvarai (atkarībā no dalībnieku un grupu skaita). Savukārt dienas beigās tiks apbalvotas pirmās sešas vietas katrā grupā.

Valmieras novada kauss šautriņu mešanā notiks bez dalības maksas.

Sacensības organizē biedrība “Impulss 84” sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību.

Ar nolikumu iepazīsties šeit: