Notiks ūdensvada skalošana un dezinfekcija

16.-26.augustā SIA “Valmieras ūdens” apkalpotajās Valmieras un Valmieras pagasta teritorijās tiks veikta ūdensvada skalošana un dezinfekcija.

Ūdensvada skalošanas un dezinfekcijas grafiks:

Nr. p.k.Skalošanas rajons, laiksSkalošanas datums  Skalošanas vieta
1.Jumaras ielas rajons, Slimnīcas dīķeris,Estrādes dīķeris plkst.8.00 līdz 17.00  16.augusts1) Beverīnas novads Kauguru pagasts no artēziskās akas Nr.16 līdz Dzeramā ūdens sagatavošanas stacijai. 2) Slimnīcas dīķeris, Estrādes dīķeris 3) Jumaras , Baloža, Ausekļa, Brēžas, Paegles ielas 4) Matīšu šoseja, Mālu, Nauču ielas un tām piegulošās ielas
2.  Jāņparka rajons no plkst.8.00.līdz 17.00.      17.augusts1) Rubenes iela (izlaide), Beātes iela (izlaide) 2) Beātes x Senču un tām pieguļošās ielas 3) Rīgas iela un tai pieguļošās ielas 4) Purva iela un tai pieguļošās ielas 5) Parka, Sloku ielas un tām pieguļošas ielas
3.Ielu ūdensvadi pilsētas centra rajonā no plkst. 8.00. līdz 17.00.18.augusts1) Apiņa kvartāls 2) Raiņa iela un tai pieguļošas ielas 3) Bruņinieku iela 4) Rubenes, Tērbatas, Brīvības ielas 5) A.Upīša iela, Patversmes iela un tām pieguļošās ielas
4.Ielu ūdensvadi Burtnieku novada Valmiermuižā un Viesturlaukumā no plkst. 8.00. līdz 17.00.19.augusts1) Iršuparka aleja, Rožu iela, Vidus iela, Parka iela 2) Nameja aleja, Tālivalža, Visvalža ielas 3) Lauku iela un tai pieguļošās ielas 4) Valkas iela, Burtnieku iela un tām pieguļošās ielas
5.Ielu ūdensvadi Burtnieku novada Valmiermuižā no plkst. 8.00. līdz 17.00.  20.augusts1) Krasta, Ābeļu, Vienības ielas un tām pieguļošās ielas 2) Draudzības, Alejas, Pionieru ielas un tām pieguļošās ielas 3) Valmiermuižas, Dzirnavu ielas un tām pieguļošas ielas
6.Ielu ūdensvadi  Burkānciema rajonā  no plkst.8.00. līdz 17.00.23.augusts1) Daliņa un Loku ielas 3) Āra iela un tai pieguļošās ielas 4) Rūjienas un tai pieguļošās ielas 5) J. Ziemeļnieka, J.Ruģēna  un tai pieguļošās ielas
7.Ielu ūdensvadi Pārgaujas rajonā no plkst. 8.00. līdz 17.00.    24.augusts    1) Brūkleņu, Kauguru un tām pieguļošās ielas 2) Stacijas, Brenguļu un tām pieguļošās ielas 3) Ūdens iela un tai pieguļošas ielas
8.Ielu ūdensvadi Pārgaujas rajonā no plkst. 8.00. līdz 17.00.  25.augusts1) Ozolu aleja, Mūrmuižas Cempu, Raunas ielas un tām pieguļošās ielas 2) Marijas, Pleskavas, Dzelzceļa ielas un tām pieguļošās ielas 3) Rūpniecības un tai pieguļošās ielas 4) Kāpu iela un tai pieguļošās ielas
9.Ielu ūdensvadi pie varbūtējām patērētāju sūdzībām no plkst.8.00- 17.0026.augustsVisā Valmieras pilsētas teritorijā

Skalošanas laikā no iespējamas ūdens spiediena svārstības un ūdens duļķainības palielināšanās visā Valmieras pilsētas teritorijā, Valmieras un Kauguru pagastos, ko apkalpo SIA „Valmieras ūdens”. Paralēli skalošanai tiks veikta dzeramā ūdens rezervuāru mazgāšana un dezinfekcija. Skalošanas un dezinfekcijas laiks noteikts orientējoši.

Informāciju sagatavoja: SIA “Valmieras ūdens”