Notiks ūdens vingrošanas nodarbības senioriem

Vingrošana

Mazsalacas apvienības senioriem, kuri ir vecāki par 54 gadiem, būs iespēja piedalīties ūdens vingrošanas nodarbībās kvalificēta trenera pavadībā projekta Nr.9.2.4.2/16/I/079 “Pasākumi Mazsalacas apvienības iedzīvotāju veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Pasākuma mērķis – personu, kuras vecākas par 54 gadiem, iesaistīšana fiziskajās aktivitātēs, veselības uzlabošana, imunitātes stiprināšana.

Nodarbības plānots uzsākt no šī gada 20. novembra, katru sestdienu no plkst. 13.30 līdz 14.30, kopskaitā 20 nodarbības.

Nodarbības notiks SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” peldbaseinā, transporta pakalpojumus sniegs “SIA SALISBURG TOUR”. Ūdens vingrošanas un transporta pakalpojumi tiek segti no projekta līdzekļiem.

Mazsalacas apvienības senioriem, kuri vēlas piedalīties minētajās nodarbībās un kuri var uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, lūdzam pieteikt savu dalību rakstot uz e-pastu: , norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un telefona Nr., vai zvanot pa tālruni 25625350 darba dienās no 8.00 līdz 12.00.

veselibas-veicināšana