Notiks svētku peldējums “Roņi peld 104”

Roņu peldējums

Jau piekto gadu Latvijā un pirmo reizi Valmieras novadā, turpinot Latvijas simtgadē uzsākto tradīciju, ziemas peldētāji un visi citi interesenti aicināti 18. novembrī plkst. 12.00 vienoties peldējumā “Roņi peld 104”!

Peldējums plānots kā stafetes peldējums, katrs veiks savām spējām atbilstošu distanci. To turpinot nākamajam dalībniekam, veidosies simbolisks 104 minūšu garš peldējums par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienai. Šādi peldējumi vienlaikus notiks vairākās Latvijas atklātās ūdenstilpnēs.

Valmieras novada ziemas peldētāji un visi interesenti aicināti uz kopīgu peldējumu Vaidavas ezera pludmalē (Parka iela 17, Vaidava), kur jaukā atmosfērā, latviešu mūzikas pavadībā, varēs satikt domubiedrus un piedalīties kopīgā stafetes peldējumā. Noslēgumā būs iespēja baudīt siltu tēju un sasildīties arī pirtiņā. Savukārt tie, kuriem ir interese par ziemas peldēšanu un rūdīšanos, bet kuri vēl nav saņēmuši drosmi, draudzīgā atmosfērā varēs aprunāties ar jau pieredzējušiem ziemas peldētājiem.

Šogad stafetes peldējumā apvienojušies 12 ziemas peldēšanas klubi un apvienības Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Mārupē, Jelgavā, Ventspilī, Saldū, Raganā, Ozolniekos, Kuldīgā un Valmierā.

Latvijas Ziemas Peldēšanas Federācija un Valmieras novada ziemas peldētāji aicina: “Norūdījies – dzīvo vesels! Uz tikšanos ūdeņos!”

Pieteikšanās veidlapu meklē šeit.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Elīnu Karlivāni tālr. 25971154