Notiks Strenču pūtēju orķestra dalībnieku koncerts

21.janvārī plkst. 17.00 Sedas Kultūras namā notiks Strenču pūtēju orķestra dalībnieku koncerts “Satikšanās ziemas vidū”. Diriģents Jānis Jansons.

Šajā tik neierastajā laikā koncerta apmeklētājus Strenču Mūzikas skolas audzēkņi iepriecinās ar sagatavotajiem priekšnesumiem. Viņiem patīk spēlēt, viņiem ir prieks spēlēt, un šajā priekā kopā ar pedagogiem viņi dalīsies ar ikvienu.

Ieeja bez maksas, apmeklētājiem jāuzrāda derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams uzrādīt pārslimošanas sertifikātu vai Covid-19 testa rezultātu. Bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. Aicinām ievērot visus valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības pasākumus.