Notiks skriešanas un nūjošanas seriāls Trahentium silva

Skriešanas seriāls

No 13. oktobra līdz 3. novembrim notiks šī gada pēdējais skriešanas un nūjošanas seriāls Valmieras novadā “Trahentium silva”. Tajā aicināts piedalīties ikviens interesents, distances garumu izvēloties atbilstoši savam vecumam un spējām.

Sacensības notiks četros posmos, katras nedēļas ceturtdienā, ar sacensību centru Valmieras estrādē:

Elektroniska pirmreizējā pieteikšanās iespējama līdz katras trešdienas plkst. 18.00, aizpildot pieteikšanās veidlapu: https://ej.uz/TrahentiumSilva_registracija. Organizatori nodrošinās iespēju pieteikties arī sacensību dienā uz vietas, taču dalībnieki aicināti pieteikties laikus, lai neveidotos rindas pirms startiem.

Trase vīsies pa Sajūtu parka takām, kas būs marķētas ar gaismu atstarojošiem elementiem, vietām uz trases var būt dažādi koku un sakņu atsegumi, tādēļ dalībnieki aicināti padomāt arī par papildu apgaismojumu individuāli – galvas lukturīšiem.

Katrs dalībnieks var startēt sev vēlamā laikā no plkst. 17.30 līdz 19.00, pirms tam no plkst.17.00 saņemot SPORTident kartes, ar kuru palīdzību tiks veikta apļu laika kontroles uzskaite. Distances laika atskaite tiks uzsākta, šķērsojot STARTA līniju, savukārt apļa laiks un skaits tiks uzskaitīts automātiski, šķērsojot līniju ar atzīmi NĀKAMAIS APLIS / FINIŠS.

Sacensību uzvarētāju apbalvošana notiks uzreiz pēc sacensību pēdējā posma 3. novembrī ap plkst. 20.30. Atbilstoši nolikumam tiks apbalvoti 1. līdz 3. vietu ieguvēji dažādās vecuma grupās sieviešu un vīriešu konkurencē.

Plašāk ar sacensību nolikumu aicinām iepazīties šeit:

Saziņai:
Māris Heinols
Tālr.: 20217455
e-pasts:
https://ej.uz/HeinolaTeam

Skriešanas un nūjošanas seriālu organizē SIA “Heinola” sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību.