Notiks seminārs “MĀCĀMIES DAROT: Iedzīvotāju padomju veidošana pašvaldībās”

Seminārs “MĀCĀMIES DAROT: Iedzīvotāju padomju veidošana pašvaldībās” notiks šī gada 24. novembrī no plkst. 11.00 – 13.00 attālināti Zoom platformā.

Semināra mērķis ir apzināt pirmo pieredzi, kā pašvaldībām veicas ar Iedzīvotāju padomju veidošanu, dalīties pieredzē, kas līdz šim bijuši lielākie izaicinājumi un vai un kā ar tiem izdevies tikt galā. Seminārā ar pieredzi dalīsies pašvaldības, kuras šobrīd atrodas dažādos etapos ar Iedzīvotāju padomju ieviešanu, tādēļ šis būs vērtīgs seminārs ikvienam.

Aicinām piedalīties ikvienu, kuram ir interese par darbu Iedzīvotāju padomēs vai arī nepieciešamību pašvaldībā tādas veidot!

Diskusiju vadīs domnīcas Providus pārstāves – Līga Stafecka un Agnese Frīdenberga.

Seminārs tiek rīkots ar Vācijas vēstniecības Rīgā atbalstu. Reģistrēšanās semināram notiek līdz 22. novembrim, izmantojot šo pieteikšanās saiti:https://forms.gle/qxB3Rox9mF1fiCeY7
Reģistrējoties būs jānorāda e-pasts, uz kuru tiks nosūtīta pieslēgšanās saite seimināram.
Semināra programmu skatīt zemāk.

Informāciju sagatavoja:
Līga Stafecka