Aicina uz pārgājienu Mūrmuižā

Pārgājiens Mūrmuižā

Lai veicinātu iedzīvotāju fiziskās aktivitātes un veselīga dzīvesveida paradumus, svētdien, 16. aprīlī, aicinām pavadīt dienu aktīvi, dodoties noslēdzošajā veselīga dzīvesveida pārgājienā kopā ar fitnesa treneri Rudīti Truci. Pārgājienā īpaši aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem un seniori.

Dalībnieku pulcēšanās plkst. 10.30 pie Mūrmuižas “Pagastmājas”. Pārgājiens vedīs pa ainaviskākajām Mūrmuižas apkaimes vietām, tostarp pa Miegupītes taku. Kopējais maršruta garums būs 7 km un atgriešanās pie Mūrmuižas “Pagastmājas” plānota ap plkst. 15.00.

Lūgums dalībniekiem padomāt par laikapstākļiem piemērotu apģērbu un ērtiem apaviem! 

Pārgājiens norisinās bez maksas – nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 28356065.

Informējam, ka pārgājiena laikā var tikt fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti projekta publicitātei.

Logo ansamblis

Pārgājiens tiek īstenots projekta Nr.9.2.4.2./16/I/051 “Veselas un veselīgas sabiedrības veicināšana Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā” ietvaros