Notiks NextGen projekta Meet-Up seminārs

29. oktobrī plkst. 10.00-11.00 tiešsaistē notiks NextGen projekta Meet-Up seminārs. Tā laikā Valmieras puses NextGen projekta partneri īsās prezentācijās iepazīstinās ar inovatīvākajām un interesantākajām lietām, kas projekta ietvaros pēdējā gada laikā paveiktas.

Piesaistot Eiropas Reģionālā fonda finansējumu, trīs gadu garumā Valmierā un Ventspilī ir bijusi iespēja īstenot Baltijas valstīs unikālu projektu un ieviest dažādas pilsētu attīstībai būtiskas inovācijas jaunu darba vietu radīšanai, izglītības piedāvājuma pilnveidei, talantu un investīciju piesaistei.

Seminārā ar prezentācijām piedalīsies:

  • Ilze Eglāja, “Valmieras Attīstības aģentūras īstenotās aktivitātes uzņēmējdarbības vides atbalsta un karjeras izglītības attīstības jomā”;
  • Eva Monika Švarca, Evija Nagle “Pašvaldības aktivitātes un rezultāti”;
  • Linda Riba, “Valmieras Tehnikuma izglītības inovācijas un paaudžu marketinga aktivitātes”; 
  • Laura Fišere “ Vidzemes augstskolas inovācijas projekta ietvaros”.

Links uz tiešsaistes semināru: https://meet.google.com/kay-tbqy-mvy