Notiks Imanta Kalniņa skaistāko dziesmu koncerts

26.februārī plkst.17.00 Strenču Kultūras centrā notiks komponista Imanta Kalniņa skaistāko dziesmu koncerts. Tajā piedalīsies mūziķi Marts Kristiāns Kalniņš un Kristīne Kārkle-Kalniņa.

Dziedātājs Marts Kristiāns Kalniņš ir grupas “Autobuss Debesīs” solists un līderis, kā arī muzikālās apvienības “Raxtu Raxti” dalībnieks. Etnomuzikoloģe, vijolniece un dziedātāja Kristīne Kārkle-Kalniņa ir daudzu muzikālu projektu, izrāžu un mūzikas apvienību dalībniece. Viņa ir muzikālās apvienības “Raxtu Raxti” dalībniece, muzicējusi grupās “Laimas Muzykanti” un “ElektroFolk”, kā arī Valta Pūces etnogrāfiskajā orķestrī, “TRIO – Kārkle, Šmite, Cinkuss”.

Biļetes cena – 10 EUR. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs, elektroniski www.bilesuparadize.lv vai Strenču Kultūras centrā. Plašāka informācija, zvanot pa tālruni 25422684.

Apmeklējot koncertu, lūdzam uzrādīt derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Aicinām ievērot visus valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības pasākumus.