Notiks diskusija “Sabiedrības iesaistes iespējas pašvaldības darbā. Jaunais Pašvaldību likums”

2023. gada 31. janvārī domnīca SOLIDO un Ādažu novada apkaimju biedrība sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Ādažu novada pašvaldību rīko diskusiju “Sabiedrības iesaistes iespējas pašvaldības darbā. Jaunais Pašvaldību likums”.

Pasākums notiks klātienē no plkst. 9.15 līdz 14.00 Ādažu Kultūras centrā Gaujas ielā 33A, Ceriņu zālē. Interesenti varēs sekot diskusijas translācijai tiešraidē domnīcas SOLIDO un Ādažu novada apkaimju biedrības Facebook profilos, kā arī Latvijas Sabiedrisko mediju portālā LSM.lv un ziņu portālā TVNET. Reģistrācija pasākumam šeit: https://ej.uz/diskusija_jaunais_pasvaldibu_likums)

Tā kā jaunā Pašvaldību likuma tēma šobrīd ir ļoti aktuāla, rīkojam šo pasākumu, lai iepazīstinātu plašāku sabiedrību ar jauno Pašvaldību likumu un tajā ietvertajām iedzīvotājiem pieejamajām līdzdalības aktivitātēm. Diskusiju paneļos dalību apstiprinājuši VARAM ministrs Māris Sprindžuks, Ādažu novada domes priekšsēdētāja Karīna Miķelsone, organizācijas ManaBalss vadītājs Imants Breidaks, Latvijas Pašvaldību savienības padomniece reģionālās attīstības jautājumos Ivita Peipiņa, “Sabiedrības par atklātību – Delna” direktore Inese Tauriņa, Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Egliņš-Eglītis, kā arī dažādu aktīvo iedzīvotāju grupu pārstāvji: Māris Jansons, Renāte Cāne, Kristīne Kode, Marina Briškena un Kristīne Zaķe. Pasākumu noslēgs Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita un domnīcas Providus pētnieces Līgas Stafeckas diskusija par jaunā likuma potenciālo ietekmi uz iedzīvotāju aktivitāti pašvaldības lēmumu pieņemšanas procesos.

Pasākums publicēts arī Facebook: https://www.facebook.com/events/1272466493683319 

Informāciju sagatavoja:
Edgars Jēkabsons
Domnīca SOLIDO

+371 27840089