Notiks bezmaksas pašaizsardzības nodarbības Valmierā

Industriālais mantojums – mūsdienu kultūrvides neatņemama sastāvdaļa

14. un 15. jūlijā Valmierā notiks bezmaksas pašaizsardzības nodarbības bērniem un pieaugušajiem. Nodarbības vadīs pieredzējis treneris Māris Rizga no sargisevi.lv.

14. jūlijā no plkst. 10 – 12 notiks nodarbības 7 līdz 12 gadus veciem bērniem un no plkst. 13 – 15   bērniem vecumā no 12 līdz 18 gadiem. Apmācību norises vieta: vecsaimniecība “Mičkēni” (IG profils residence.mickens) Kauguru pagastā, Valmieras novadā.

Divas nodarbības pieaugušajiem plānotas 15. jūlijā plkst. 10 un plkst. 13, kas pie atbilstošiem laikapstākļiem notiks brīvā dabā Valmieras pilsētā, kādā no pilsētas zaļajām zonām.

Katras nodarbības sākumā notiks ievadsaruna, kur, atbilstoši konkrētās grupas dalībnieku vecumam, tiks sniegta informācija par pašaizsardzību, tās pielietošanu un veidiem. Tālāk sekos praktisko paņēmienu apguve, atbilstoši konkrētās grupas vecumam un fiziskajām spējām.

Pieteikties nodarbībām iespējams, rakstot e-pastu uz vai zvanot 28808440. Aicinām sazināties ar organizatoriem arī ja netiekat minētajos datumos – ja pieprasījums būs liels, tiks apsvērta iespēja organizēt papildus nodarbības.

Pasākumu organizē neformālā sieviešu grupa “Mastermind Valmiera” ar Valmieras novada pašvaldības finansiālu atbalstu iedzīvotāju iniciatīvas projektu atbalsta programmas ietvaros.

Pasākuma mērķis ir sniegt informāciju un praktiski apmācīt vismaz 120 Valmieras novada iedzīvotājus par personisko pašaizsardzību, lai stiprinātu vietējās kopienas (primāri bērnu un sieviešu) spējas aizstāvēt sevi uzbrukuma gadījumā.

Informāciju sagatavoja:
Laura Žukovska-Supe
+371 28808440