Notiks animācijas darbnīca “Radi pasaku”

Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola (VDMV) aicina 9–10 gadus vecus bērnus piedalīties animācijas darbnīcā “Radi pasaku”. Pieteikšanās elektroniski šeit. Izstaigājot Valmieru gida pavadībā, bērni iepazīsies ar dažādiem stāstījumu veidiem un mērķiem, rosinās iztēli, meklējot radošās idejas. Apmeklējot nodarbības, bērni izmēģinās dažādas mākslas tehnikas, attīstīs savus talantus un iegūs jaunas prasmes un zināšanas.

Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola (VDMV) aicina 9–10 gadus vecus bērnus piedalīties animācijas darbnīcā “Radi pasaku”. Pieteikšanās elektroniski šeit.

Izstaigājot Valmieru gida pavadībā, bērni iepazīsies ar dažādiem stāstījumu veidiem un mērķiem, rosinās iztēli, meklējot radošās idejas. Apmeklējot nodarbības, bērni izmēģinās dažādas mākslas tehnikas, attīstīs savus talantus un iegūs jaunas prasmes un zināšanas.

Kopā dalībniekiem jāapmeklē trīs nodarbības. 29. un 30. augustā radošās darbnīcas notiks topošajā laikmetīgās mākslas telpā “Kurtuve” Rīgas ielā 25 un 31. augustā – VDMV telpās.

Norises laiki:

  • 29.augustā plkst.11.00–14.00 pirmā grupa un plkst.14.00–17.00 otrā grupa;
  • 30.augustā plkst.10.00–11.00 ekskursija Valmierā un plkst.11.00–13.00 abas grupas kopā;
  • 31.augustā plkst.10.00–13.00 pirmā grupa un plkst.13.00–16.00 otrā grupa.

Kopējais dalībnieku skaits ir 20. Kad grupas tiks nokomplektētas, pieteikšanās tiks slēgta.

Radošo darbnīcu mērķis ir izglītojoši radošā veidā 9–10 gadus veciem bērniem, kuriem interesē mākslinieciskā izpausme, tajā skaitā zīmēšana un animācijas veidošana, radīt iespēju atdzīvināt pasaku, mācoties vienoties par sižetu, zīmējot tēlus un vidi un veidojot animāciju.

Darbnīcas ir bezmaksas, visi materiāli tiks nodrošināti. Lūgums dalībniekiem ņemt līdzi ūdeni un ģērbties laikapstākļiem atbilstoši.

Informāciju sagatavoja:
Inga Rokpelne,
Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas kultūras projektu vadītāja