Noslēgusies Motokrosa sezona mototrasē “ERIŅI”

eriņu mototrase

Ārā aiz loga mitrs un drēgns laiks, un mototrasē iestājies klusums. Ir pienācis laiks pārdomāt motokrosa sezonu, izvērtēt veiksmes un ne tik veiksmīgus brīžus.

Gada sākumā plānojām motokrosa sacensības “ERIŅU KAUSS 2022” 5 posmos, bet laikapstākļi veica savas korekcijas kalendārā, un stipro lietavu dēļ 17. septembra motokrosa sacensības nācās atcelt. “ERIŅU KAUSS 2022” tika izcīnīts sasummējot rezultātus no sezonas četriem posmiem. Sacensības norisinājās septiņās motociklu klasēs – MX50, MX65, MX85, MX MINI, MX SOLO, MX BV, MX Q. Kopā visās klasēs piedalījās 198 sportisti. Lielākā daļa sportistu bija no Vidzemes reģiona. Tālākie dalībnieki ieradās no Rīgas, Liepājas un Daugavpils. Sacensības apmeklēja arī Igaunijas sportisti no Abjas, Vilandes, Tartu, Tallinas un Pērnavas.

Gribu teikt lielu paldies kluba biedriem par trases uzturēšanu ikdienā un sagatavošanu sacensībām, kā arī paldies Valmieras novada pašvaldībai, SIA Rūjienas saldējums, SIA Helda un visiem labvēļiem, kas palīdzēja ar darbu, padomiem un materiāliem!

Tiekamies nākamā 2023.gada motokrosa sezonā!

Informāciju sagatavoja: Guntis Lapsiņš

Foto autors: Varis Avotiņš