Noslēgusies florbola entuziastu turnīra kausa izcīņa

23.aprīlī Naukšēnu Sporta hallē tika aizvadīta florbola entuziastu turnīra kausa izcīņa, kas kopumā pulcēja 10 komandas no Rīgas, Brenguļiem, Cēsīm, Smiltenes, Mazsalacas un Naukšēniem. Kā ilggadēja tradīcija Naukšēnos tiek aizvadīts florbola entuziastu turnīra čempionāts, bet šogad dažādu apsvērumu dēļ tas nebija iespējams, tādēļ tika lemts turnīru aizvadīt vienas dienas formātā. Sākotnēji komandas tika salozētas divās apakšgrupās, katrai ar katru aizvadot vienu spēli. Pēc grupu spēlēm labākās astoņas komandas turpināja cīņu play off.

23.aprīlī Naukšēnu Sporta hallē tika aizvadīta florbola entuziastu turnīra kausa izcīņa, kas kopumā pulcēja 10 komandas no Rīgas, Brenguļiem, Cēsīm, Smiltenes, Mazsalacas un Naukšēniem. Kā ilggadēja tradīcija Naukšēnos tiek aizvadīts florbola entuziastu turnīra čempionāts, bet šogad dažādu apsvērumu dēļ tas nebija iespējams, tādēļ tika lemts turnīru aizvadīt vienas dienas formātā. Sākotnēji komandas tika salozētas divās apakšgrupās, katrai ar katru aizvadot vienu spēli. Pēc grupu spēlēm labākās astoņas komandas turpināja cīņu play off.

Rezultāti:

1.vieta “OC METAL” (Agnis Sobažeks, Rolands Kanapolis, Māris Parts, Ēriks Akulovs, Ralfs Bondars, Daniels Gaidamovičs, Miks Kvetkovskis, Druvis Ruciņš, Edgars Krastiņš, Kristaps Gobiņš)

2.vieta “BRENGUĻI” (Rolands Gaugers, Madars Broks, Jānis Bērziņš, Ģirts Adlers, Gatis Logins, Elvijs Beikmanis, Mārcis Auniņš, Arturs Gracevs, Nauris Šustiks komandas treneris – Ivo Balodis)

3.vieta “VERTE” (Elvis Apsītis, Mārtiņš Lipskis, Andis Kļaviņš, Gustavs Gaismiņš, Kristians Suharevs, Armands Maksimovs, Raivis Holcmanis, Ritvars Poikāns, Andris Ulmanis, Jānis Punāns, Kārlis Miks Sproģis).

Kā arī apsveicam skatītāju konkursa uzvarētāju -Jāni Pinku!

Paldies visiem, kas iesaistījās, lai turnīrs varētu veiksmīgi noritēt! Īpašs paldies “Fast Food Factory”, kas rūpējās par dalībnieku un skatītāju vēderu labsajūtu.