Noslēgusies 2024. gada Fiz-Kul-Tūres pavasara/vasaras sezona

Fizkultūre

Īsi pirms vasaras saulgriežiem, 19. jūnijā, ainaviskā Gaujas krasta ielokā, kempingā “Jaunarāji”, noslēdzās Valmieras novada skriešanas, nūjošanas un velobraukšanas seriāla “Fiz-Kul-Tūre” 2024. gada pavasara/vasaras sezona.

Ar piecām atšķirīgām trasēm dažādās Valmieras novadā vietās, aktīvās atpūtas cienītāji varēja aizraujoši pavadīt trešdienu vakarus. Neskatoties uz dažādiem laikapstākļiem, piedzīvojot ne tikai pavasara krāšņāko ziedēšanas laiku, bet arī karstumu, vēja brāzmas un spēcīgu lietu – netrūka azartiskas cīņas gan pašiem ar sevi, gan citiem dalībniekiem.

Pavasara/vasaras sezonas noslēgumā, ar skaistākajām latviešu dziesmām akustiskās ģitāras pavadījumā, priecēja Jānis Krūmiņš no grupas “Ceļojums”. Kad visi rezultāti bija apkopoti, Jaunarājos svinīgi apbalvoti tika arī sezonas uzvarētāji.

Ar rezultātiem plašāk iepazīsties ŠEIT.

Tiem dalībniekiem, kuri piedalījās vismaz 3 posmos, bija iespēja izlozes kārtībā iegūt atbalstītāja “MySport” sarūpēto dāvanu karti HOKA sporta apavu iegādei 150 EUR vērtībā. Šoreiz laimīgā uzvarētāja bija Irbe Katana. “Irbe par dāvanu karti ir ļoti priecīga! Smaidīja visu vakaru, atkal un atkal pieminot, kāda neticama veiksme uzsmaidījusi! Viņa ir aktīva un azartiska meitene. Ikdienā svarīga sastāvdaļa ir dejas – gan tautiskās, gan mūsdienu, mākslas skola un, protams, sports – apmeklē Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” ekstrēmo sporta veidu nodarbības, daudzpusīgi pavadot laiku ar velo, skrituļslidām, skrituļdēli, bet ziemā – ar slēpēm uz kalna. Tāpat arī aktīvi piedalās Valmieras orientēšanās seriālā “Magnēts”, LVM kalnu divriteņu maratona seriālā un, protams, “Fiz-Kul-Tūrē”, tā par Irbi stāsta mamma Marta, kura arī ir aktīva seriāla dalībniece.

Pavasara/vasaras sezonas posmus papildināja arī īpaša tūrisma spēle. Katrā posmā – Valmierā, Ēvelē, Naukšēnos, Dikļos – bija sagatavota spēle ar uzdevumiem par konkrēto vietu, ko dalībnieki vai līdzjutēji varēja izpildīt posma norises laikā. Starp pareizo atbilžu iesniedzējiem, divi veiksmīgākie ieguva noderīgas pārsteiguma balvas turpmākām sportiskām aktivitātēm.

Arī sezonas “Normatīvu izaicinājums” izvērtās azartistsks un intriģējošs – katrā posmā dalībnieki veica trīs disciplīnas – lēkšanu ar lecamauklu, roku saliekšanu un pietupienus. Uzdevums bija minūtes laikā izpildīt pēc iespējas vairāk reizes. Katrā posmā iegūtie rezultāti tika skaitīti kopā, un uzvarētāji sieviešu un vīriešu konkurencē apbalvoti ar vērtīgām balvām – abonementu sporta zālē “Spēka zona”.

Lepojamies ar uzticamajiem dalībniekiem, kuri piedalās seriālā “Fiz-Kul-Tūre” jau no pašiem pirmsākumiem. Īpaši priecājamies arī par jauniem dalībniekiem, kuri pievienojās no dažādām vietām Valmieras novadā un arī citām Vidzemes pilsētām. Paldies ikvienam no jums!

Atgādinām, ka ar šo sezonu nekas nebeidzas, tiksimies atkal seriāla “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezonā! Iepazīsim arvien jaunas trases, piedalīsimies tūrisma spēlē un normatīvu izaicinājumā, kas sezonas kopvērtējumā dos iespēju pacīnīties par vērtīgām balvām – abonementu “Spēka zonā”, kā arī sporta apaviem no veikala “MySport”. Gada kopvērtējuma uzvarētājs iegūs atpūtu brīvdienu mājā “Pļavas vidū”.

Plānotie rudens/ziemas sezonas posmi: 1. posms – 11. septembris, 2. posms – 25. septembris, 3. posms – 9. oktobris, 4. posms – 23. oktobris, 5. posms – 6. novembris. Aicinām sekot līdzi jaunumiem www.valmierasnovads.lv.