Noslēguma konference “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas”

Šā gada 13. oktobrī no plkst.10.00 tiešsaistē (ŠEIT) skaties Latvijā un Baltijā unikāla projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” noslēguma konferenci, kas pulcēs Latvijas pašvaldību pārstāvjus, izglītības jomas ekspertus, darba devēju un biznesa attīstības organizāciju pārstāvjus, kā arī ministriju un valsts aģentūru speciālistus. Divas Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas Ventspils un Valmiera dalīsies pieredzē, gūtajās atziņās un secinājumos par ieviestajām inovācijām pilsētu attīstībā.Ienāc konferences online platformā, apmeklē partneru EXPO stendus un uzdod jautājumus: veic ātru reģistrāciju un saņem pieejas datus šeit https://www.mitto.me/nextgen2021

Tiešraide skatāma ŠEIT

Projekts tiek ieviests no 2018. gada 1. novembra un noslēgsies 2021. gada 31. oktobrī. Gan šī Projekta, gan pašas Pilsētu inovatīvās darbības iniciatīvas mērķis ir atbalstīt pilsētu inovatīvas idejas, eksperimentus un pilotprojektus. Ventspils un Valmieras kopējā Projektā tikuši īstenoti virkne inovatīvu risinājumu ar mērķi vietējā ekonomikā radīt jaunas darba vietas un attīstīt prasmes, kas nepieciešamas šodienas un nākotnes darba tirgū.

Pasākumā tiks prezentēts un diskutēts par inovācijām mūsdienu izglītībā, tai skaitā izglītības tehnoloģijām un paaudžu marketingu, talantu piesaisti un izaugsmi un karjeras atbalsta aktivitāšu nozīmi pilsētās. Tiks atklātas dažādas inovatīvas pieejas jaunu darba vietu radīšanai un investīciju piesaistei, tai skaitā koprades attīstībai un inovāciju atbalsta ekosistēmas radīšanai pilsētās. Būs iespēja uzzināt arī par citiem iniciatīvas “Pilsētu inovatīvo darbību programmas” ietvaros īstenotajiem projektiem Eiropā.

Eiropas Komisijas iniciatīvas “Pilsētu inovatīvo darbību programmas” (angļu: Urban Innovative Actions) projektu “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” ieviesa desmit partneri: Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome, Valmieras novada pašvaldība, Valmieras Attīstības aģentūra, Nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”, Valmieras Tehnikums, Ventspils Tehnikums, Ventspils Augstskola, Vidzemes augstskola, SIA Aspired un SIA IntelliTech.

Vairāk par projektu – https://www.ventspils.lv/lat/investicijas_un_projekti/nextgen_microcities/ .

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Papildus informācijai:
Projekta vadītāja Laura Čodere
Tālr.29905509