Noslēdzies Valmieras novada Tautas bumbas čempionāts

Tautas bumbas čempionāts

16. decembrī Ziemassvētku noskaņās Valmieras Viestura vidusskolā noslēdzās Valmieras novada Tautas bumbas čempionāts, kas kopā tika aizvadīts 4 posmos: Rencēnos, Mazsalacā, Naukšēnos un Valmierā. Čempionātā piedalījās 78 sportisti, 47 vīriešu konkurencē un 31 sieviešu konkurencē.

Ceturtajā posmā sportisti pirms sacensībām tika līdzvērtīgi sadalīti 6 komandās un katra komanda ar katru aizvadīja 2 setu spēli.

Par Valmieras posma uzvarētājiem kļuva:

  1. vieta “Piparkūkas” – Kalvis Kalniņš, Daniels Posnijs, Airita Dreimane, Valērija Kauliņa, Martins Krastiņš.
  2. vieta “Rūķīši” – Oskars Ķelpe, Markuss Suzi, Zanda Reitfelde, Marta Brence, Marks Šillers, Jānis Lauris Skujiņš.
  3. vieta “Eglītes” – Frenks Šillers, Viljams Šillers, Anna Kalniņa, Lote Karlivāne, Jānis Roberts Kalniņš.

Čempionu titulu vīriešu konkurencē ieguva jaunākais dalībnieks Klāvs Krastiņš, aiz sevis atstājot sportistus Viljamu Šilleru un Frenku Šilleru. Intriga par 2. un 3. vietu saglabājās līdz pat čempionāta beigām, kur savstarpējā cīņā 2. vietu ieguva Viljams, bet 3. vietā palika Frenks.

Ar pārliecinošu punktu pārsvaru čempionāta uzvarētājas titulu sieviešu konkurencē ieguva Airita Dreimane, 2.vieta Annai Kalniņai, bet godpilnā 3.vieta Valērija Kauliņai.

Paldies par veiksmīgu sadarbību sacensību rīkošanā Rencēnu pamatskolai, Mazsalacas vidusskolai, Naukšēnu sporta hallei un Valmieras Viestura vidusskolai!