Noslēdzies Valmieras novada “Patriotiskā mēneša izaicinājums – Latvijai 105”

Patriotiskā mēneša izaicinājums

Noslēdzies Valmieras novada sportiskais izaicinājums, kas no 10. līdz 30. novembrim norisinājās lietotnē STRAVA. Izaicinājumam pievienojās 173 dalībnieki – azartiski uzskaitot kilometrus ceļā uz darbu, ratiņu pastaigās pa pilsētu, brīvdienu maršrutos kopā ar ģimeni vai sportiskos braucienos ar velosipēdu, tā kopā sakrājot 11534,82 km.

Pavadījām aktīvi Latvijas svētkus, piedaloties Lāčplēša dienas skrējienā, Latvijas kontūras skrējienā Valmierā un sveicām Latviju 105. dzimšanas dienā, simboliski mērojot 105 km garu ceļu. Ja izaicinājumu sākām vēl pavisam rudenīgos laikapstākļos, tad nu jau skriešanas apavus esam nomainījuši pret slēpju zābakiem un varam baudīt ziemas priekus, ko mums piedāvā biezā sniega sega. Paldies ikvienam, kurš piedalījās un pavilka līdzi arī savējos – viens otru esam iedvesmojuši kustēties vairāk!

Aktīvākie izaicinājuma dalībnieki:

  • Uldis Veinbergs 555.32 km
  • Gatis Melgalvis 394.15 km
  • Sintija Dukure 314.41 km
  • Gunita Šīrante 297.56 km
  • Santa Brīvule 256.72 km
  • Līga Ikauniece 220.87 km

Radošākie izaicinājuma dalībnieki:

  • Zintis Liepa
  • Santa Judeika
  • Elīna Burmistrova
  • Santa Paegle

Aktīvākie un radošākie izaicinājuma dalībnieki un ikviens, kurš izaicinājuma laikā veica vismaz 105 km, saņems pārsteiguma balviņas. Lūgums sazināties par saņemšanu ar Līvu pa tālr. 25607772.

Visus rezultātus iespējams apskatīt: https://ej.uz/105_novembris

Paldies par skaistajiem fotomirkļiem visā novada teritorijā!