Noslēdzies Valmieras 5.vidusskolas projekts “Pavasara svētki”

Noslēdzies Valmieras 5.vidusskolas radošo industriju virziena jauniešu projekts “Pavasara svētki”. Jaunieši, kuri skolā apgūst mācību priekšmetu “Projektu vadība”, reāli izveidoja un realizēja savu pirmo projektu. Visu dzīvei pietuvinātu padarīja iespēja pieteikt šo projektu arī Valmieras pilsētas pašvaldības projektu konkursā, kurā tas guva atbalstu.

Projekta “Pavasara svētki” mērķis bija atjaunot garāžas sienas gleznojumu pie Valmieras 5.vidusskolas, kā arī sakopt teritoriju ap to, tāpēc tika organizētas vairākas aktivitātes: zīmējumu konkurss sākumskolas skolēniem, putnu būrīšu gatavošana un izvietošana 5.–6.klašu skolēniem, kā arī attālinātās grafiti meistarklases 7. un 8.klašu skolēniem.

Sienas zīmējumu grafiti tehnikā atjaunoja skolas absolvents, mākslinieks Kristaps Auzenbergs. Viņš ir arī iepriekšējā zīmējuma, kurš tapa tad, kad Kristaps mācījās vēl skolā, autors. Nu tapis jauns!

Valmieras 5.vidusskolas kolektīvs un radošo industriju virziena jaunieši saka paldies par ieinteresētību un atsaucību māksliniekam, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldībai par atbalstu projektā. Tapis viens jauks vides objekts, kas īpaši iepriecina skolēnus, valmieriešus, kuri pastaigājas pa Dzirnavu ezeriņa promenādi, un bērnu laukumiņa apmeklētājus.

Informāciju sagatavoja:

Daila Ranše,

projekta koordinatore