Noslēdzies skriešanas un nūjošanas seriāls Trahentium silva

Trahentium silva

No 13. oktobra līdz 3. novembrim, ik ceturtdienu Valmieras novada iedzīvotāji tika aicināti piedalīties skriešanas un nūjošanas seriālā “Trahentium silva”. Sacensību maršruts vijās pa Sajūtu parka takām, kas tika marķētas ar gaismu atstarojošiem elementiem, un dalībnieki varēja izvēlēties savam vecumam, spējām atbilstošu distances garumu. Apļu laika kontroles uzskaitei tika izmantotas SPORTident kartes, ar kuru palīdzību katrā posmā arī noskaidroti sacensību veiksmīgākie un ātrākie dalībnieki.

Sacensību uzvarētāju apbalvošana notika vakar, 3. novembrī, uzreiz pēc sacensību pēdējā posma. Atbilstoši nolikumam apbalvoti 1. līdz 3. vietu ieguvēji dažādās vecuma grupās sieviešu un vīriešu konkurencē.

Paldies visiem dalībniekiem par kopīgajiem sportiskajiem vakariem! Ar sacensību rezultātiem pa posmiem un kopvērtējumu aicinām iepazīties šeit:

Skriešanas un nūjošanas seriālu organizē SIA “Heinola” sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību.

Foto: Jānis Līgats