Noslēdzies skriešanas un nūjošanas seriāls “Noskrien ziemu”

Noslrien ziemu

“Ledus vai sniegs, noskriet ziemu prieks!” ar šādu saukli aizvadīta skriešanas seriāla “Noskrien ziemu” 2022./2023. gada sezona, kur 5 posmos Valmieras novadu aktīvi pārstāvēja divas komandas – “Daba mūs sauc!” un “Koči nūjo”, izmēģinot savus spēkus gan skriešanas, gan nūjošanas disciplīnās.

Komandā “Daba mūs sauc!” startēja 11 dalībnieki, bet komandu “Koči nūjo” pārstāvēja 6 dalībnieki. Abas komandas kopā noskrējušas/nogājušas 912,85 km.

Skriešanas disciplīnā komanda “Daba mūs sauc!” ieskaitē nopelnīja 18973 punktus, iegūstot 10. vietu no 24 komandām. Komandas sastāvā startēja: Druvis Ruciņš, Kristaps Čehovičs, Dace Liepiņa, Gatis Melgalvis, Gunda Plūmane, Līga Puhova.

Savukārt nūjošanas ieskaitē komanda “Koči nūjo” nopelnīja 27 punktus, iegūstot godpilno 1. vietu. Otra Valmieras novada komanda “Daba mūs sauc!” nopelnīja 21 punktu un no 8 komandām ierindojās 4. vietā. Komandā “Koči nūjo” startēja: Andris Āboliņš, Inga Vīksna – Āboliņa, Agris Liepiņš, Gunta Liepiņa, Ints Lērme un Andris Zībergs, bet nūjošanas komandā “Daba mūs sauc”: Dace Kapture, Dita Vanaga, Inguna Korņējeva, Diāna Krastiņa.

Kārtīgi noskriet ziemu izdevās Druvim Ruciņam, kurš noskrēja 95,30 km, Kristapam Čehovičam 95,30 km, Intam Lērmem 95,30 km, Dacei Liepiņai 85,80 km, Agrim Liepiņam 75 km un Ingai Vīksnai – Āboliņai 57 km, kuri piedalījās visos piecos posmos.

Labākos rezultātus komandā “Daba mūs sauc!” uzrādīja pārgājiena distances dalībniece Dace Kapture, iegūstot sieviešu konkurencē kopvērtējumā 2. vietu no 122 dalībniecēm. Nākamie labākie rezultāti sporta distances dalībniekiem, kur absolūtajā kopvērtējumā vīriešu konkurencē Kristaps Čehovičs ieguva 8.vietu un Druvis Ruciņš 27. vietu no 170 dalībniekiem. Tautas distancē labākos rezultātus uzrādīja Gunda Plūmane, iegūstot sieviešu konkurencē kopvērtējumā 30. vietu no 227 dalībniecēm, un Gatis Melgalvis, iegūstot vīriešu konkurencē kopvērtējumā 31.vietu no 299 dalībniekiem.

Dalībnieki, kas bija piedalījušies trīs un vairāk posmos saņēma skriešanas seriāla “Noskrien ziemu” piemiņas medaļas, kuras pasniedza latviešu kamaniņu braucēji – brāļi Juris un Andris Šici.

Ar visiem sacensību rezultātiem iepazīsties: https://www.noskrienziemu.lv/