Noslēdzies skriešanas un nūjošanas seriāls “Burtnieku apļi”

Burtnieku apļi kopbilde

Veiksmīgi aizvadīts skriešanas un nūjošanas seriāls “Burtnieku apļi”, kas kopā pulcēja 118 dalībniekus. Seši otrdienas vakari pavadīti aktīvi, iepazīstot nozīmīgākās Burtnieku apvienības vietas – Valmiermuižu, Vecati, Matīšus, Rencēnus, Ēveli un Burtnieku muižas apkaimi.

“Burtnieku apļu” posmi notikuši gan svelmaini karstos, gan lietainos laikapstākļos, taču tas nav traucējis dalībniekiem piedalīties. Vairums dalībnieku bija Valmieras novada iedzīvotāji, Burtnieku apvienības sporta entuziasti, kas arī iepriekš  ir piedalījušies sacensībās. Prieks bija redzēt dalībniekus no airēšanas slaloma kluba “Vidzemes sporta asociācija – Valmiera”, jaunsargus no Valmieras un Ziemeļvidzemes orientēšanās centra, kas apmeklēja visus posmus un īpašs prieks par pašiem mazākajiem dalībniekiem, kam šī bija pirmā sacensību pieredze.

Ar noslēdzošā posma rezultātiem un kopvērtējumu vari iepazīties šeit: