Noslēdzies pirmais šķēršļu pārvarēšanas skrējiens “Eriņu izaicinājums”

Noslēdzies pirmais šķēršļu pārvarēšanas skrējiens “Eriņu izaicinājums”

Noslēdzies pirmais šķēršļu pārvarēšanas skrējiens “Eriņu izaicinājums”, kurā piedalījās 61 dalībnieks. Vieta, kuru ikdienā piepilda motora rūkoņa, tika pārvērsta par šķēršļu trasi, kurā dalībniekiem 1 km garajā maršrutā bija jāpārvar 7 mākslīgi veidoti šķēršļi. Jāteic, ka trase skriešanai nav no vieglākajām pat bez šķēršļiem, jo tā ir smilšaina un kalnaina.

Dalībnieki tika sadalīti 5 grupās – jaunieši, sievietes, vīrieši, veterāni (55+) un komandas, attiecīgi katrai grupai bijā jāmēro noteikts apļu skaits.

Rezultāti:

Jaunieši: 1. Emīls Vētra, 2. Dāvis Zīraks, 3. Nauris Brikmanis
Sievietes: 1. Sanita Atslēga, 2. Kristīne Kivleniece, 3. Lita Meistere
Vīrieši: 1. Niks Patriks Ummers, 2. Spodris Maļinausks 3. Viesturs Maslobojevs
Veterāni: 1. Antra Paukšēna, 2. Taiga Lapsiņa
Komandas: 1. vieta “Rabarberi” komandā startēja – Zane Dāvidsone, Ainārs Matvejevs, Kaspars Vaskāns, Oskars Bērziņš, 2. vieta komandai “Nate, Artūrs, Edvarts, Edvīns” – Nate Puriņa, Artūrs Astafjevs , Edvarts Melnis, Edvīns Melnis un 3. vieta “Asie naži” – Ričards Kreilis, Kristians Martinsons, Roberts Bikovskis, Dana Alpeusa.

Lai gan noguruši, bet priecīgi, dalībnieki atzina, ka labprāt startētu vēl šāda veida skrējienos, tādēļ uz tikšanos jau nākamajā “Eriņu izaicinājumā.” Paldies visiem, kas iesaistījās, lai pasākums varētu veiksmīgi noritēt! Īpaša pateicība Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) par šķēršļa nodrošināšanu trasē kā arī informatīvo telti, kur dalībniekiem bija iespējams uzzināt par iespējām NBS.

FOTO GALERIJA