Noslēdzies Naukšēnu novusa čempionāts dubultspēlēs

1.maijā noslēdzās Naukšēnu novusa čempionāts dubultspēlēs, kas kopumā tika aizvadīts sešās kārtās. Jāatzīst, ka dažādi blakus faktori ietekmēja to, lai turnīrs ieilgtu trīs gadu garumā, bet veiksmīgi finišs ir sasniegts un čempions noskaidrots. No sešiem posmiem vērtēti tika labākie pieci. 38 dalībnieku konkurencē par čempionu kļuva Gunārs Majors.

1.maijā noslēdzās Naukšēnu novusa čempionāts dubultspēlēs, kas kopumā tika aizvadīts sešās kārtās. Jāatzīst, ka dažādi blakus faktori ietekmēja to, lai turnīrs ieilgtu trīs gadu garumā, bet veiksmīgi finišs ir sasniegts un čempions noskaidrots. No sešiem posmiem vērtēti tika labākie pieci. 38 dalībnieku konkurencē par čempionu kļuva Gunārs Majors.

6.posma rezultāti:

1.Artūrs Putniņš, Edgars Einiks

2.Andris Krasts, Gunārs Majors

3.Didzis Čerbikovs, Egils Auniņš

Kopvērtējuma rezultāti:

  1. Gunārs Majors 140p
  2. Egils Auniņš 136p
  3. Artūrs Putniņš 121p
  4. Didzis Čerbikovs 110p
  5. Gundars Putniņš 107p
  6. Jānis Ungurs 83p

Kopvērtējums skatāms šeit.

Nākamais novusa turnīrs dubultspēlēs tiks aizvadīts 22.jūnijā plkst.18.00. Vieta tiks precizēta.

Informāciju sagatavoja:

Gundars Putniņš,

Valmieras novada Sporta pārvaldes sporta organizators