“Noskrien vasaru pretī rudenim” Mazsalacā

Mazsalacā Eiropas sporta nedēļa

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, 25. septembrī ikviens aicināts piedalīties skriešanas un nūjošanas sacensībās “Noskrien vasaru pretī rudenim” Mazsalacā. Izskriesim, izstaigāsim Salacas ielejas un Skaņākalna dabas parka takas, varēsim manīt pirmos rudens vēstnešus – zeltainās krāsās rotātus lapu kokus. Skrējēju un nūjotāju/soļotāju atbalstītājiem sacensību laikā paredzētas dažādas sportiskas aktivitātes. Savukārt pēc sacensībām visiem būs iespēja mieloties ar zupu.

Izvēlies sev piemērotu distanci un piesakies, elektroniski aizpildot anketu šeit līdz 22. septembra plkst. 12.00. Dalība bez maksas!

Distanču garumi:

  • eža distance 5-6 km
  • lāča distance 12-13 km
  • nūjošanas distance 5-6 km vai 12-13 km (laika limits 2h)

Dalībnieku reģistrācija un numuru izsniegšana sacensību dienā no plkst. 10.00 līdz plkst.10.50. Sacensību sākums plkst. 11.00.

Ar nolikumu vari iepazīties šeit: