Noskaidroti konkursa “Profesionāle un Profesionālis 2023” uzvarētāji

Konkursa “Profesionāle un Profesionālis 2023” uzvarētāji

29. martā, pēc divu gadu pārtraukuma, Valmieras tehnikumā tika aizvadīts konkurss “Profesionāle un Profesionālis 2023”! Konkursā piedalījās 10 aktīvi un talantīgi jaunieši, kas pierādīja savas zināšanas un prasmes dažādos uzdevumos, piemēram, prasmi reaģēt uz nestandarta situācijām, profesionālā tērpa demonstrēšanu u.c.

Pēc žūrijas vērtējuma par konkursa uzvarētājiem tika pasludināti – Jolanta Koziņeca (Profesionāle 2023) un Aivis Paldiņš (Profesionālis 2023).

Atskatoties uz konkursu, Jolanta Koziņneca saka: “Konkurss, manuprāt, bija ļoti izdevies pasākums, jo bija interesanti gan dalībniekiem, gan skatītājiem. Man ir ļoti liels prieks, ka izcīniju titulu “Profesionāle 2023”, bet tas noteikti nebūtu iespējams bez maniem tuvākajiem un skolotājām, kuras mani atbalstīja.”

Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja balsot par savu favorītu, kuri lēma, ka skatītāju simpātijas balvas iegūst Ance Mellēna un Ralfs Kragliks.

Paldies pasākuma organizatorei Vitai Zeibotei un VR Audio par audio un gaismu nodrošinājumu! Paldies profesionālajiem žūrijas pārstāvjiem – sistemātiskajam koučam Doloresai Volkopai, Valmieras tehnikuma direktorei Vinetai Melngāršai, ”Balles deju klubs Valmiera” vadītājai Valentīnai Saukantei un pedagogam-karjeras konsultantei Agnesei Līdakai!

Tāpat sakām lielu paldies pasākuma atbalstītājiem – Valmieras Tūrisma informācijas centram, Sistemātiskajam koučam Doloresai Volkopai, GARDU MUTI, veikalam “Austris”, Valmieras Olimpiskajam centram, Z/s Kliģeni un Kino 3D Cinema/ “Gaisma”!

Informāciju sagatavoja:
Agnese Kelpša-Čubrova, Valmieras tehnikums