Noskaidroti konkursa pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu uzvarētāji

Valmieras Gaujas krasta vidusskola - attīstības centrs

Noslēdzies Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) rīkotais konkurss pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu uzvarētāji. Konkurss tika rīkots kustības “Draudzīga skola” ietvaros un šoreiz tā mērķis bija dot iespēju pedagogiem radošā un atraktīvā formā runāt par aktuālajiem jautājumiem skolas un klases vidē, īpaši pandēmijas un ārkārtējās situācijas kontekstā (kritiskās domāšanas veicināšana un jēgpilnu lēmumu pieņemšana reālajā un interneta vidē, cieņa un savstarpējo attiecību kultūra, jaunu mācīšanas metožu aprobēšana jaunajā situācijā utt.) un radīt mācību materiālu, kas būs noderīgs arī citiem kustības „Draudzīga skola” dalībniekiem.

1.-4. klašu grupā žūrija par labāko atzina Jelgavas 4. vidusskolas skolotājas Irinas Laščevskas darbu, bet veicināšanas balvu piešķīra Lībagu sākumskolas skolotājai Sandrai Znotiņai.

5.-9. klašu grupā uzvarēja Daugavpils Valsts ģimnāzijas direktora vietnieces audzināšanas jomā Sandras Rutkovskas sadarbībā ar pedagoģi Svetlanu Proščinko tapušais konkursam iesūtītais darbs, bet veicināšanas balvu izcīnīja Aizkraukles novada vidusskolas skolotāja Kristīne Balta.

Savukārt vidusskolu un profesionālās izglītības skolu grupā uzvarējis Valdemārpils vidusskolas skolotāja Jāņa Kairiša darbs. Arī šajā grupā žūrija piešķīra veicināšanas balvu – tā tika Valmieras Gaujas krasta vidusskolas-attīstības centra pedagoģes Ingas Mockus klases audzināšanas stundas aprakstam.

Informāciju sagatavoja:
Taivo Trams, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija.